Stavba domu na kľúč

Domy na kľúč? Čo to vlastne znamená?

 

Mecon s.r.o. - domy na kluc

Stavba domu na kľúč je služba, ktorá prináša klientovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít.  Všetky dôležité činnosti preberá na seba spoločnosť, ktorá stavia rodinný dom na kľúč. Vo vyspelých ekonomikách sa táto služba poskytuje štandardne vo vysokom percente prípadov v tej najvyššej kvalite. Na Slovensku je stále málo spoločností , ktoré dokážu dodržať a splniť všetky potrebné služby pri  výstavbe domov na kľúč. Využitím tohoto systému práce si zabezpečíte nástup stavebnej spoločnosti už pri výbere pozemku  a  zvolení správneho projektu domu, tak aby spĺňal predstavy bývania pre Vás  a Vašich blízkych. 

 

Prečo je výhodné využiť systém stavby domu na kľúč?

Mecon s.r.o. - Dom na kľúčPri rozhodnutí stavať je potrebné mať na pamäti to, že staviate pravdepodobne len raz.  Pri stavbe domu na kľúč všetky materiály a pracovné postupy odsleduje odborník. Každá práca a materiál, ktorý bude zakrytý a nebude k nim viac prístup, bude dôkladne skontrolovaný. Na stavbu  a postupy prác dohliada stavebný dozor, ktorý kontroluje dodržiavanie stavebných noriem a  predpisov, používanie certifikovaných stavebných materiálov a samozrejme podrobne kontroluje stavebný denník. Certifikát zaručuje klientovi kvalitu výrobku, ktorý má zabudovaný do svojho rodinného domu. Pri dostavbe rodinného domu, či už pri poteroch, dlažbách, vykurovaní, omietkach, zateplení, sadrokartónoch, streche, elektroinštaláciách, alebo technológiách je potrebné vyberať tie správne kombinácie, aby klient za svoje financie dostal tú najlepšiu možnú kombináciu pre svoj dom.

Aké služby obsahuje systém výstavby domu na kľúč?

Mecon s.r.o. - Dom na kľúč

  • poradenstvo pri výbere pozemku pre konkrétny dom na kľúč
  • poradenstvo pri zvolení vhodného projektu domu
  • konzultácie pri výbere stavebných materiálov
  • pomoc pri zvolení financovania výstavby domu
  • dodávka všetkých materiálov
  • kompletná výstavba od základov stavby po vybudovanie interiérov
  • stavebný dozor
  • vedenie detailného stavebného denníka
  • vybavovanie stavebného povolenia a ďalších dokumentov

Domy na kľúč - od snov k realite.

Mecon s.r.o. - Dom na kľúč

Rozhodnutie o začatí výstavby domu je veľmi významný krok. Väčšinu rozhodnutí už nebude možné neskôr zmeniť. Z tohoto dôvodu je dôležité spolupracovať s odborníkom na túto problematiku.  V prípade jasnej predstavy klienta o mieste a type stavby, je možné správne odhadnúť množstvo potrebných financií. 

Samozrejmé je že každá stavba domu je iná a vyžaduje si osobitý prístup. Odbúranie stresu a negatívnych faktorov pôsobiacich na klienta počas výstavby je pre nás samozrejmosťou. Naša firma Vám poskytne ten najlepší servis pri výstavbe Vášho rodinného domu na kľúč (Vašej stavby).

 

 

Dajte Vašu stavbu do rúk odborníkom! 
Kontaktujte nás
a stavba domu sa pre Vás stane relaxom.

Neváhajte a kontaktujte nás!

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY SÚVISIACE S PROJEKTOM ALEBO VÝSTAVBOU VÁŠHO NOVÉHO DOMU, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ EŠTE DNES. 

Napíšte nám a my Vám v krátkom čase dáme odpoveď.

Sme tu pre Vás každý deň!

Vaše kontaktné údaje
Lokalita výstavby / prestavby

Naši partneri

Používaním našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov Cookies!