Ing. Jana Crmanová

Finančný špecialista

Osobný profil

Jana je profesionálny a kvalifikovaný finančný sprostredkovateľ, so 17 ročnou praxou na finančnom trhu. Študovala 5 rokov odbor bankovníctvo na Obchodnej akadémii a ďalších 5 rokov odbor Financie, bankovníctvo a investovanie na Fakulte financií UMB.

Je registrovaná ako finančný sprostredkovateľ v Národnej banke Slovenska a má licenciu na vykonávanie činnosti vo všetkých sektoroch na finančnom trhu. Už niekoľko rokov realizuje prednášky na tému finančná gramotnosť na stredných aj vysokých školách. Aj vďaka jej dlhoročným skúsenostiam a zodpovednému, proklientskemu prístupu, sme veľmi radi, že je súčasťou nášho tímu.

Registrácia v NBS v sektoroch:

  • Podregister poskytovania úverov na bývanie
  • Podregister poistenia alebo zaistenia
  • Podregister prijímania vkladov
  • Podregister kapitálového trhu
  • Podregister starobného dôchodkového sporenia
  • Podregister doplnkového dôchodkového sporenia

Hlavným cieľom jej finančnej praxi je pomôcť realizovať Vaše ciele a sny, a zároveň Vám zabezpečiť finančnú stabilitu a pohodu počas celého života.

Referencie

Ing. Janu Crmanovú poznám niekoľko rokov, spočiatku ako študentku študijného programu Financie, bankovníctvo a investovanie a neskôr ako profesionálku v oblasti finančného sprostredkovania. Vo svojej práci sa prezentuje veľkým prehľadom na národnom aj medzinárodnom finančnom trhu. V akademickej oblasti dlhodobo úspešne spolupracuje s Univerzitou Mateja Bela vo viacerých prakticky zameraných kurzoch na problematiku finančného trhu a finančnej gramotnosti. Jej prednášky a semináre majú vždy pozitívny ohlas. V osobe Ing. Crmanovej oceňujem aj veľkú profesionalitu a erudíciu ako finančnej špecialistky, ktorej poradenské služby mám možnosť už niekoľko rokov osobne využívať. Informácie a rady, ktoré poskytuje sú objektívne, jednoznačne a zrozumiteľne podané.

Peter Krištofík, doc. Ing., Ph.D Dekan Ekonomickej Fakulty UMB Banská Bystrica

Janka je človek, ktorého som našťastie stretol relatívne skoro - kým som bol finančne nevedomý a nemal som ešte finančné zlozvyky. Poznám ju už 14 rokov a to je presne ten dlhý čas, ktorý spolupracujeme.Aj keď v úvode človek musí nájsť cestu a hlavne dôveru v osobe, ktorú nikdy predtým nepoznal, jej sa to podarilo veľmi elegantne, ako klienta ma zvládla...veď presvedčiť niekoho aby popri všetkých aktivitách ešte aj sporil na dôchodok nie je vo veku 23 rokov jednoduché. Okrem iného mi dokázala vysvetliť rozdiel medzi pasívom a aktívom vo finančom slengu. Keďže moja rodina sa postupne rozrastala, tak som bol nútený opakovane riešiť bývanie, kedy mi Janka pomáhala s realizáciou a poskytnutím nejedného úveru. Podobne si počínala aj pri realizácii a sprostredkovaní kúpy investičných nehnuteľností, za čo som jej samozrejme vďačný. Dnes máme každý svoje povolanie, ktorému sa chceme venovať naplno a netráviť čas na úradoch, bankách resp. iných inštitúciách, ktoré nám odčerpávajú energiu a dôležitý čas, ktorý vieme venovať napríklad aj svojim najbližším. Preto som rád, že mám okolo seba ľudí, ktorí mi vedia pomôcť pri podobných aktivitách - a Janka je jednou z nich. Vrele odporúčam!

Rado Lekár

Projekty rodinných domov

od 124 000 €
Rodinný dom Bungalow 178

Rodinný dom Bungalow 178

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 142.50 m2 Zobraziť projekt domu
od 120 200 €
Rodinný dom Bungalov 968

Rodinný dom Bungalov 968

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 112.90 m2 Zobraziť projekt domu
od 105 000 €
Rodinný dom Kompakt 34

Rodinný dom Kompakt 34

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 119.70 m2 Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.