Katalógové rodinné domy na kľúč

Online katalóg domov na kľúč

Katalógové rodinné domy na kľúč

Katalógové rodinné domy na kľúč sú určené pre ľudí, ktorí uprednostnia rýchlosť dodania projektu a nižšiu obstarávaciu cenu pred návrhom na mieru ušitým priamo potrebám klienta. Jedným dychom však musíme dodať, že aj v prípade katalógových domov na kľúč je možné projekt vo veľkej miere prispôsobiť potrebám a preferenciam investora.

Medzi výhody katalógového projektu môžeme nepochybne zaradiť podstatne nižšiu cenu, možnosť výberu z veľkého množstva typových riešení a taktiež to, že projekt je po zakúpení okamžite k dispozícii pre vybavovanie stavebného povolenia, ktoré podmieňuje začiatok stavebných prác. Najvýznamnejším mínusom takýchto riešení je to, že katalógové rodinné domy na kľúč nemusia vyhovieť atypickým predstavám niektorých investorov.

V online katalógu rodinných domov na kľúč na našich webových stránkach môžete nájsť takmer 500 projektov rôznych kategórií. Obľube sa tešia najmä prízemné rodinné domy na kľúč typu bungalov, ale nezaostávajú ani tradičné poschodové domy, prípadne projekty domov určených na úzky stavebný pozemok.

Ako sa zorientovať v širokej ponuke katalógových projektov a vybrať si ten správny? Pred výberom vhodného projektu rodinného domu na kľúč si musí investor premyslieť v prvom rade to, aké by mali byť funkčné vlastnosti domu, ako by mal rodinný dom vyzerať a taktiež to, ktoré projekty sú vhodné na stavebný pozemok, ktorý má investor k dispozícii.

Čo obsahuje katalógový projekt domu?

Katalógový projekt rodinného domu na kľúč spravidla obsahuje projekt architektúry, projekt statiky, projekt zdravotechniky, projekt elektroinštalácie, projekt požiarnej ochrany a projekt tepelnej ochrany budov. To, čo v katalógovom projekte domu nenájdete je osadenie domu na stavebný pozemok a projekty inžinierskych sietí. Tieto projekty však dokážeme v prípade potreby zabezpečiť.

V prípade záujmu o výstavbu rodinného domu na kľúč neváhajte kedykoľvek kontaktovať našich odborníkov. Všetky dôležité kontakty nájdete na tejto stránke.

Rodinné domy na kľúč

Cena od 204 229 €

Rodinný dom Bungalow 181

Moderný bungalov | 135.7 m2
Cena od 170 216 €

Rodinný dom Bungalow 38

Moderný bungalov | 113.1 m2
Cena od 225 120 €

Rodinný dom Aktual 037

Poschodový dom | 140.7 m2
Cena od 283 693 €

Rodinný dom Bungalow 81

Moderný bungalov | 188.5 m2
Cena od 208 142 €

Rodinný dom Bungalow 114

Moderný bungalov | 138.3 m2
Cena od 180 450 €

Rodinný dom Milenium 233

Poschodový dom | 119.9 m2

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.