PR článok

Efektívna propagácia produktov a služieb

Čo je PR článok?

Podstata PR článku je zoznámiť čitateľa s produktom alebo službou prostredníctvom originálneho textu zameraného na určitú tému. Články by mali aj napriek svojmu reklamnému charakteru vytvárať dojem objektivity a propagácia produktov alebo služieb by mala byť nenásilná. PR články sú ako reklamný nástroj obľúbené predovšetkým pre relatívne nízke náklady a efektívne oslovenie relevantného publika (napríklad odborné kruhy). Výhodou je aj to, že vďaka ich nenásilnej forme nie je reklama na produkt alebo službu vnímaná negatívne.

Ako by mal PR článok vyzerať?

Rovnako ako na iné formy reklamy, aj na PR články sa vzťahujú určité pravidlá a odporúčania. Dobrý PR článok by mal pozostávať z dostatočne dlhého, obsahovo zaujímavého a odborne kvalitného obsahu. Dlžka textu a jeho originalita (je dôležité vyhnúť sa duplicitám) sú dôležité predovšetkým pre SEO. Atraktivitu a odbornú kvalitu obsahu bude posudzovať hlavne čitateľ. Okrem uvedeného je dôležité aj to, koľko odkazov na propagované produkty alebo služby bude článok obsahovať a v akom tvare budú spätné odkazy uvedené. Vo všeobecnosti platí, že odkazov by malo byť čo najmenej a ich znenie by malo byť čo najprirodzenejšie.

Propagácia v našom magazíne

PR článok by mal obsahovať aspoň 1 normostranu čitateľsky atraktívneho textu, fotogalériu a maximálne 3 spätné odkazy na Vašu webovú stránku. S ohľadom na vyššie uvedené je veľmi dôležité, aby článok nebol uverejnený na žiadnej inej webovej lokalite. V procese vytvárania PR článku určeného pre náš magazín Vám budeme radi nápomocní. Cena za časovo neobmedzené uverejnenie je individuálna. V prípade, že máte záujem o propagáciu Vašich produktov alebo služieb v našom magazíne o bývaní, neváhajte nás kontaktovať.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme. +421 908 547 739 meconmecon.sk Napísať správu Kde nás nájdete

Magazín plný inšpirácie

Ako na vianočné osvetlenie?

11. 11. 2018

Atmosféra vianočných sviatkov sa nezaobíde bez hrejivého svetla blikotajúcich svetielok. Vytvorte si správne osvetlenie už dnes.

Prečítať článok o bývaní

Výzdoba vianočného stola

07. 11. 2018

Aj keď do Štedrého dňa zostáva ešte zopár týždňov, premýšľajte už dnes, čo bude na slávnostnom stole vyzerať dobre.

Prečítať článok o bývaní

Spustili sme nový web

22. 10. 2018

Spustili sme novú webovú stránku zameranú na stavebné práce a rekonštrukcie v Banskej Bystrici a blízkom okolí.

Prečítať príspevok

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.