PR článok

Efektívna propagácia produktov a služieb

Čo je PR článok?

Podstata PR článku je zoznámiť čitateľa s produktom alebo službou prostredníctvom originálneho textu zameraného na určitú tému. Články by mali aj napriek svojmu reklamnému charakteru vytvárať dojem objektivity a propagácia produktov alebo služieb by mala byť nenásilná. PR články sú ako reklamný nástroj obľúbené predovšetkým pre relatívne nízke náklady a efektívne oslovenie relevantného publika (napríklad odborné kruhy). Výhodou je aj to, že vďaka ich nenásilnej forme nie je reklama na produkt alebo službu vnímaná negatívne.

Ako by mal PR článok vyzerať?

Rovnako ako na iné formy reklamy, aj na PR články sa vzťahujú určité pravidlá a odporúčania. Dobrý PR článok by mal pozostávať z dostatočne dlhého, obsahovo zaujímavého a odborne kvalitného obsahu. Dlžka textu a jeho originalita (je dôležité vyhnúť sa duplicitám) sú dôležité predovšetkým pre SEO. Atraktivitu a odbornú kvalitu obsahu bude posudzovať hlavne čitateľ. Okrem uvedeného je dôležité aj to, koľko odkazov na propagované produkty alebo služby bude článok obsahovať a v akom tvare budú spätné odkazy uvedené. Vo všeobecnosti platí, že odkazov by malo byť čo najmenej a ich znenie by malo byť čo najprirodzenejšie.

Propagácia v našom magazíne

PR článok by mal obsahovať aspoň 1 normostranu čitateľsky atraktívneho textu, fotogalériu a maximálne 3 spätné odkazy na Vašu webovú stránku. S ohľadom na vyššie uvedené je veľmi dôležité, aby článok nebol uverejnený na žiadnej inej webovej lokalite. V procese vytvárania PR článku určeného pre náš magazín Vám budeme radi nápomocní. Cena za časovo neobmedzené uverejnenie je individuálna. V prípade, že máte záujem o propagáciu Vašich produktov alebo služieb v našom magazíne o bývaní, neváhajte nás kontaktovať.

Prečítané 2104 krát

Máte záujem o propagáciu formou PR článku?

Magazín plný inšpirácie

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Príspevky a oznámenia | 26. 12. 2023

Ďakujeme vám za spoluprácu v uplynulom roku a prajeme veľa šťastia, zdravia a pohody do roku 2024.

Prečítať článok

Plán obnovy rodinných domov 2022

Užitočné informácie | 30. 03. 2022

Príležitosť pre majiteľov starších rodinných domov získať dotáciu na obnovu až do výšky 19.000 eur.

Prečítať článok

Najobľúbenejšie projekty roku 2021

Príspevky a oznámenia | 24. 02. 2022

Už po piatykrát v rade sme si pre vás pripravili rebríček piatich najobľúbenejších domov na kľúč.

Prečítať článok

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Príspevky a oznámenia | 19. 12. 2021

Ďakujeme vám za spoluprácu v uplynulom roku a prajeme veľa šťastia, zdravia a pohody do roku 2022.

Prečítať článok

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.