Rodinný dom Bungalow 184

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 92.60 m2

od 139 363 € Cena realizácie
92.60 m2 Úžitková plocha
4 izby Obytný priestor
110.30 m2 Zastavaná plocha

Rodinný dom Bungalow 184

Rodinný dom strednej veľkostnej kategórie, ktorý svojou vnútornou dispozíciou spĺňa nároky na bývanie 4 člennej domácnosti. Vďaka svojmu bezbariérovému riešeniu je tento dom vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou schopnosťou pohybu. Bungalov je vhodný do nízkej zástavby, na rovinatý alebo mierne svahovitý stavebný pozemok. Krov z priehradových väzníkov a stropnou konštrukciou zo sadrokartónu.

Vlastnosti rodinného domu

Autor projektu Prodom
Počet osôb 4 osoby
Obostavaný priestor 435.6 m3
Celkový obytná plocha 61.1 m2
Podlahová plocha 92.6 m2
Výška hrebeňa strechy 4.265 bm
Orientácia vstupu JZ, SZ, SV
Spotreba energie A1
Obytné podkrovie Nie
Garáž/podpivničenie Nie/Nie

Ako financovať výstavbu domu?

Chcete sa dozvedieť viac o možnostiach financovania výstavby rodinného domu alebo si spočítať orientačnú výšku mesačných splátok vašej hypotéky? Vďaka spolupráci s našim finančným špecialistom nájdete všetky dôležité informácie na jednom mieste.

Pri ročnej úrokovej sadzbe 3.89 % by vaša hypotéka na tento dom mohla vyzerať takto:
Cena realizácie 139 363 €
Doba splácania 30 rokov
Mesačná splátka 657 €
Zaplatené úroky 96 989 €

Podobné domy na kľúč

od 271 502 € Mesačne od 1 279 €
Rodinný dom Cuber 3

Rodinný dom Cuber 3

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 180.40 m2 Zobraziť projekt domu
od 247 121 € Mesačne od 1 164 €
Rodinný dom Cuber 15

Rodinný dom Cuber 15

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 164.20 m2 Zobraziť projekt domu
od 144 800 € Mesačne od 682 €
Rodinný dom Bungalov 1085

Rodinný dom Bungalov 1085

Dom na kľúč s úžitkovou plochou 90.50 m2 Zobraziť projekt domu

Slovami našich klientov

Som stavbár, vlastním stavebnú firmu, no napriek tomu som si dal postaviť svoj rodinný dom spoločnosťou Mecon. Pracovný kolektív bol zostavený z kvalitných odborníkov, ktorí vedia čo robia. Odbornosť a detailné spracovanie je pre nich samozrejmosťou a výstavbu realizujú akoby v dome mali bývať oni. Najbližšie ide stavať rodinný dom moja dcéra a vo voľbe dodávateľa máme jasno.

Juraj z Banskej Bystrice

Stavebné úrady

Prečítané 1210 krát

Zákon radí medzi orgány stavebnej správy stavebné úrady, špeciálne stavebné úrady, vojenské úrady a Slovenskú stavebnú inšpekciu.

Dozvedieť sa viac

Kolaudačné rozhodnutie

Prečítané 1242 krát

Kolaudačné rozhodnutie je správne rozhodnutie, v ktorom príslušný stavebný úrad povoľuje užívanie stavby.

Dozvedieť sa viac

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.