Výstavba rodinného domu na kľúč

Stavba katalógového rodinného domu

Výstavba rodinného domu na kľúč

Stavba rodinného domu je činnosť, ktorá je pre bežných ľudí náročná na odbornosť, čas a v neposlednom rade finančné prostriedky. Ak chce investor odbúrať stres a ďalšie negatívne faktory, ktorým by počas výstavby rodinného domu zákonite čelil, môže využiť stavbu domu na kľúč – modernú službu, pri ktorej na seba stavebná firma preberá všetky povinnosti, ktoré so stavbou súvisia.

V prípade výstavby domu na kľúč je za použitie kvalitných stavebných materiálov a správnych stavebných postupov zodpovedný odborník, ktorý má projekt konkrétneho investora na starosti. Na samotnú stavbu dohliada stavebný dozor tak, aby boli dodržané všetky dôležité stavebné normy a predpisy. Zodpovednosťou stavebného dozoru je taktiež neustála kontrola toho, či sú používané certifikované stavebné materiály a v neposlednom rade to, či je správne vedený stavebný denník.

Aké služby zahŕňa výstavba domu na kľúč?

Výstavba rodinného domu na kľúč nie je len o samotnej realizácii stavby. Jedná sa o komplexnú službu, pri ktorej stavebná firma prevedie investora celým procesom, a to od územného konania až po získanie kolaudačného rozhodnutia. Samozrejmosťou je poradenstvo pri výbere vhodného projektu rodinného domu, ktorý bude spĺňať všetky nároky investora, poradenstvo pri výbere vyhovujúceho stavebného pozemku a konzultácie pri voľbe stavebných materiálov. V rámci výstavby domu na kľúč radi pomôžeme aj s hľadaním vhodného spôsobu financovania výstavby. Tým najdôležitejším však naďalej zostáva zastrešenie všetkých potrebných stavebných prác, ktoré zahŕňajú kompletnú výstavbu domu od jeho základov, cez osadenie strechy, až po vybudovanie interiérov a súčinnosť pri kolaudácii.

V prípade záujmu o výstavbu rodinného domu na kľúč neváhajte kedykoľvek kontaktovať našich odborníkov. Všetky dôležité kontakty nájdete na tejto stránke.

Rodinné domy na kľúč

Cena od 547 068 €

Rodinný dom Elegant 160

Poschodový dom | 363.5 m2
Cena od 190 985 €

Rodinný dom Bungalow 5

Moderný bungalov | 126.9 m2
Cena od 175 333 €

Rodinný dom Bungalow 214

Moderný bungalov | 116.5 m2
Cena od 164 045 €

Rodinný dom Bungalow 6

Moderný bungalov | 109 m2
Cena od 215 215 €

Rodinný dom Cuber 6

Poschodový dom | 143 m2
Cena od 188 800 €

Rodinný dom Aktual 027

Poschodový dom | 118 m2

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.