Domy na kľúč katalóg

Viac ako 485 projektov na kľúč

Domy na kľúč katalóg

Pod pojmom dom na kľúč si môžeme predstaviť službu pri ktorej všetky práce zastrešuje vybraná stavebná firma a investor tak nie je nútený vybočiť zo svojich každodenných pracovných či súkromných aktivít. Stavebná firma Mecon je, okrem zastrešenia kompletnej výstavby, investorovi nápomocná už pri výbere vhodného stavebného pozemku a prevádza ho tiež ďalšími procesmi, ktoré so stavbou katalógového domu na kľúč súvisia. Spomenúť môžeme napríklad získavanie potrebných úradných povolení. Pred začatím stavby rodinného domu na kľúč je nutné obstarať územné rozhodnutie a stavebné povolenie. Na konci celého procesu, pred uvedením stavby do užívania, je zasa nutné získať kolaudačné rozhodnutie.

Aké projekty nájdete v našom katalógu?

Online katalóg rodinných domov na kľúč obsahuje širokú ponuku zaujímavých riešení z ktorých si vyberie takmer každý. Najviac rozšírené sú prízemné domy na kľúč typu bungalov, ktoré sú v katalógu projektov obsiahnuté v rôznych tvaroch, veľkostiach a samozrejme aj cenových hladinách. Z hľadiska popularity nezaostávajú ani tradičné poschodové rodinné domy. Vybrať si pritom môžete zo stavieb, ktoré sú osadené strechou valbovou alebo sedlovou, prípadne modernejšou strechou plochou.

Svoj vysnívaný rodinný dom na kľúč nájdu aj návštevníci, ktorých zaujímajú stavby s moderným vzhľadom, luxusným nádychom, prípadne tí, ktorí potrebujú rodinný dom umiestniť na úzky stavebný pozemok. Pre lepšiu a pohodlnejšiu orientáciu v katalógu rodinných domov na kľúč slúži vyhľadávanie, filter alebo tiež kategorizácia dostupných projektov podľa stanovených pravidiel a cenových hladín.

V prípade záujmu o výstavbu rodinného domu na kľúč neváhajte kedykoľvek kontaktovať našich odborníkov. Všetky dôležité kontakty nájdete na tejto stránke.

Rodinné domy na kľúč

Cena od 148 243 €

Rodinný dom Bungalow 69

Moderný bungalov | 98.5 m2
Cena od 147 641 €

Rodinný dom Bungalow 39

Moderný bungalov | 98.1 m2
Cena od 155 520 €

Rodinný dom Bungalov 568

Moderný bungalov | 97.2 m2
Cena od 138 761 €

Rodinný dom Bungalow 68

Moderný bungalov | 92.2 m2
Cena od 399 879 €

Rodinný dom Bungalow 118

Moderný bungalov | 265.7 m2
Cena od 343 140 €

Rodinný dom Bungalow 205

Moderný bungalov | 228 m2

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.