Online poradňa

Stavba rodinného domu a financovanie bývania

Ako to funguje?

Máte dotaz, ktorý sa týka stavby rodinného domu alebo financovania bývania? Neváhajte kontaktovať našich odborníkov pomocou jednoduchého formulára uvedeného nižšie. Po zodpovedaní vášho dotazu vás budeme kontaktovať e-mailom a táto odpoveď bude spolu s dotazom zverejnená v našej online poradni. Online poradňa je bezplatná.

Položiť dotaz

Dovoľujeme si vás upozorniť na to, že naši odborníci si vyhradzujú právo na niektoré dotazy nereagovať, a to z dôvodu, že sú nevhodné, boli v minulosti už zodpovedané, prípadne z časových alebo iných dôvodov.

Slovami našich klientov

Jednoznačne veľká spokojnosť. Počas výstavby sme sa mohli plne venovať svojej práci a súkromnému životu. Za pol roka od začiatku výstavby sme mali domček pripravený na bývanie a navyše vyriešili pre nás projekčnú činnosť, vybavili stavebné povolenie a kolaudáciu. Môžeme len doporučiť.

Daniela z Veľkej Lúky

Stavebné úrady

Prečítané 925 krát

Zákon radí medzi orgány stavebnej správy stavebné úrady, špeciálne stavebné úrady, vojenské úrady a Slovenskú stavebnú inšpekciu.

Dozvedieť sa viac

Kolaudačné rozhodnutie

Prečítané 946 krát

Kolaudačné rozhodnutie je správne rozhodnutie, v ktorom príslušný stavebný úrad povoľuje užívanie stavby.

Dozvedieť sa viac

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.