Online poradňa

Stavba rodinného domu a financovanie bývania

Ako to funguje?

Máte dotaz, ktorý sa týka stavby rodinného domu alebo financovania bývania? Neváhajte kontaktovať našich odborníkov pomocou jednoduchého formulára uvedeného nižšie. Po zodpovedaní vášho dotazu vás budeme kontaktovať e-mailom a táto odpoveď bude spolu s dotazom zverejnená v našej online poradni. Online poradňa je bezplatná.

Položiť dotaz

Dovoľujeme si vás upozorniť na to, že naši odborníci si vyhradzujú právo na niektoré dotazy nereagovať, a to z dôvodu, že sú nevhodné, boli v minulosti už zodpovedané, prípadne z časových alebo iných dôvodov.

Slovami našich klientov

Výstavba nášho rodinného domu prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Firma dodržala požadovanú kvalitu, termíny. Všetko na čom sme sa dohodli platilo a počas výstavby nám boli neustále k dispozícií. O výstavbe sme vedeli len veľmi málo a oceňujeme predovšetkým množstvo dôležitých odborných informácií ktoré nám pomáhali správne sa rozhodnúť. Stavbu domu so stavebnou firmou Mecon môžem jedine doporučiť.

Marián z Brusna

Ohlásenie stavby

Prečítané 44 krát

Stavby, ich zmeny a udržiavacie práce možno podľa zákona realizovať iba na základe stavebného povolenia alebo ohlásenia stavebnému úradu.

Dozvedieť sa viac

Stavebné povolenie

Prečítané 63 krát

Stavebné povolenie možno charakterizovať ako rozhodnutie stavebného úradu, ktorým sa povoľuje realizácia stavebného zámeru.

Dozvedieť sa viac

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.